Dönüşüm İş Sağlığı ve Güvenliği | İş Güvenliği Danışmanlık, İş Güvenliği Eğitimi, İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

ItalianoрусскийFrançaisDeutschenglishTürkçe

Blog

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Nedir?

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB), işyerlerinin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi, sağlık personeli ihtiyaçlarını karşılamak için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş yetkili kurumlara verilen genel addır.

Sizin iş yerinizde, yasal yükümlükleri yerine getirebilecek işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli görev almakta mıdır? Risk ekibiniz, risk analiziniz, acil durum eylem planınız, iş sağlığı ve güvenliği kurulunuz, çalışanların eğitimi mevcut mudur?

Bu soruların doğru cevaplarına amacı insan ve para kaynağı olmayan Dönüşüm OSGB ile ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuz, yasal yükümlülükleriniz, cezai sorumluluklarınız yanında çalışanlara sağlıklı bir ortam, iş ve işçi arasında en iyi uyumu sağlayacak koruyucu yönetmeler, çalışma ve üretim verimini artıracak çalışmalarla da katkıda bulunmaktadır.

Kategori: Güncel

Adana , Kocaeli , Adıyaman , Konya , Afyon , Kütahya , Ağrı , Malatya , Amasya , Manisa , Ankara , Kahramanmaraş , Antalya , Mardin , Artvin , Muğla , Aydın , Muş , Balıkesir , Nevşehir , Bilecik , Niğde , Bingöl , Ordu , Bitlis , Rize ,  Bolu , Sakarya , Burdur , Samsun , Bursa , Siirt , Çanakkale , Sinop , Çankırı , Sivas , Çorum , Tekirdağ , Denizli , Tokat , Diyarbakır , Trabzon , Edirne , Tunceli , Elazığ , Şanlıurfa , Erzincan , Uşak , Erzurum , Van , Eskişehir ,  Yozgat , Gaziantep , Zonguldak , Giresun , Aksaray , Gümüşhane , Bayburt , Hakkari , Karaman , Hatay , Kırıkkale , Isparta , Batman , İçel , Şırnak , İstanbul , Bartın , İzmir , Ardahan , Kars , Iğdır , Kastamonu , Yalova , Kayseri , Karabük , Kırklareli , Kilis , Kırşehir , Osmaniye , Düzce