Dönüşüm İş Sağlığı ve Güvenliği | İş Güvenliği Danışmanlık, İş Güvenliği Eğitimi, İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

ItalianoрусскийFrançaisDeutschenglishTürkçe

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

 ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

İşletmeleriniz bünyesinde yönetim sistemlerinin kurulması, işletilmesi ve sürekli iyileştirilmesi konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı faaliyetlerimiz ile;

Kalite el kitabı,
Prosesler ve proses etkileşim şemaları,
Kalite yönetim sistemi prosedürleri,
Kalite yönetim sistemi form ve talimatları,

işletme gereklilikleriniz göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin işletmeniz bünyesinde kurulmasının yanında yürütülen faaliyetler ile birlikte sisteminin sürekli olarak iyileştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

Kalite Yönetim Sistemi’nin kuruluşlarda nasıl kurulacağı, nasıl işletileceği ve iyileştirileceği ile ilgili detaylı bilgiler Örnek uygulamalar, senaryolar ve grup çalışmaları ile verilmektedir.

Bu eğitim sayesinde katılımcılar, Kalite Yönetim Sistemi standardı ile ilgili temel bilgilere sahip olacaklar ve uygulamalı çalışmalar neticesinde sistemi kurup yürütebilecek düzeyde kendilerini geliştirebileceklerdir.

Eğitim İçeriği

ISO 9000 Standart Serisinin Tanıtımı ve Tarihçesi
Kalite ile İlgili Temel Kavramlar
Kalite Yönetim Prensipleri
Kalite Yönetim Sistemi Uygulamalarının Faydaları
Standardın Maddelerinin Aktarılması
Uygulamalar

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi

Örnek uygulamalar ve grup çalışmaları ile Kalite Yönetim Sistemi denetimlerinin Kalite Yönetim Sistemi standardı doğrultusunda nasıl yürütüleceği ve denetim etkinliğinin nasıl sağlanacağı ile ilgili bilgiler verilecektir.

Katılımcılar denetim prensipleri ile ilgili temel bilgilere sahip olacaklar ve pratiğe dayalı bazı çalışmalar neticesinde kuruluş içi denetimleri yürütebilecek bilgiye sahip olacaklardır.

Eğitim İçeriği

ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemine Genel Bakış
Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkik Şartları
Denetim Terminolojisi
Denetçilerin Özellikleri
Denetim Dokümanları
Denetimin Planlaması
Denetimin Gerçekleştirilmesi
Takip Denetimleri
Denetim Bulgularının Değerlendirilmesi
Denetim Raporunun Hazırlanması
Grup çalışmaları

TsEnIso9001
Adana , Kocaeli , Adıyaman , Konya , Afyon , Kütahya , Ağrı , Malatya , Amasya , Manisa , Ankara , Kahramanmaraş , Antalya , Mardin , Artvin , Muğla , Aydın , Muş , Balıkesir , Nevşehir , Bilecik , Niğde , Bingöl , Ordu , Bitlis , Rize ,  Bolu , Sakarya , Burdur , Samsun , Bursa , Siirt , Çanakkale , Sinop , Çankırı , Sivas , Çorum , Tekirdağ , Denizli , Tokat , Diyarbakır , Trabzon , Edirne , Tunceli , Elazığ , Şanlıurfa , Erzincan , Uşak , Erzurum , Van , Eskişehir ,  Yozgat , Gaziantep , Zonguldak , Giresun , Aksaray , Gümüşhane , Bayburt , Hakkari , Karaman , Hatay , Kırıkkale , Isparta , Batman , İçel , Şırnak , İstanbul , Bartın , İzmir , Ardahan , Kars , Iğdır , Kastamonu , Yalova , Kayseri , Karabük , Kırklareli , Kilis , Kırşehir , Osmaniye , Düzce