Dönüşüm İş Sağlığı ve Güvenliği | İş Güvenliği Danışmanlık, İş Güvenliği Eğitimi, İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

ItalianoрусскийFrançaisDeutschenglishTürkçe

OSGB Hizmetleri

osgb-hizmet-illerimiz

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetleri

HİZMETLERİMİZ REFERANSIMIZ; MUTLULUĞUMUZ MEMNUNİYETİNİZDİR.

ETİK, KALİTELİ VE BİLİMSEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNİN TEK ADRESİ.

DÖNÜŞÜM OSGB olarak; ulusal ve uluslararası firmalara istenildiğinde İngilizce bilen, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri ile hizmet vermekteyiz.

İş sizin için, siz bizim için önemlisiniz…

A B C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Görevlendirilmesi

İşyeri Hekimi Görevlendirilmesi

Sağlık Memuru ve Diğer Sağlık Personeli Hizmeti

Şantiye ve Fabrikalarda İş Güvenliği Hizmeti

İşletmelerde İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarının en iyi şekilde yerine getirilmesi için sürekli eğitim, sürekli denetim ve takip gerekmektedir. Aynı zamanda yasal merciler tarafından ortaya konulan eksikliklerin en başında da yetersiz eğitim ve denetim faaliyetleri bulunmaktadır.

Dönüşüm Danışmanlık olarak sizin adınıza eğitimler ve denetimler yaparak işletmenizin karşı karşıya kalabileceği olumsuz durumlara karşı önlem almak başlıca görevlerimizden biridir. Bu nedenle kurulmuş olan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizde yürüttüğümüz hizmetlerimizin başında işletmelerde yerinde tecrübeli ve uzman personelin görevlendirilmesini saplamaktayız.

Uzman personellerimiz sizlerin ana sorumluluklarını yerine getirmek için sizler adına çalışanlarınızı eğitmekte, bilgilendirmekte ve denetlemektedirler. Ekip halinde yürütülen bu faaliyetlerin odağında ise “0 Ölümlü İş Kazası” hedefi yer almaktadır. Uzman ekibimiz işletmenizin ihtiyaçlarına göre aşağıdaki görevlere sahip kişilerden oluşturulmaktadır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan Sertifikalı A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları (kısmi veya tam süreli),
İş Güvenliği İle Görevli Mühendisler (tam süreli),
İş Güvenliği ile görevli teknik eleman görevlendirme (tam süreli),
İşyeri hekimi görevlendirme (kısmi veya tam süreli),
Sağlık personeli görevlendirme (kısmi veya tam süreli),

Dönüşüm Danışmanlık olarak işletmenizde kuracağımız İş Sağlığı ve Güvenliği ekiplerinin belirlenmesi için yerinde analiz ve değerlendirme çalışmalarını yapmaktayız. Buna göre belirlenecek ekiplerin konuşlandırılması için optimum koşulları size sunmaktayız.

Adana , Kocaeli , Adıyaman , Konya , Afyon , Kütahya , Ağrı , Malatya , Amasya , Manisa , Ankara , Kahramanmaraş , Antalya , Mardin , Artvin , Muğla , Aydın , Muş , Balıkesir , Nevşehir , Bilecik , Niğde , Bingöl , Ordu , Bitlis , Rize ,  Bolu , Sakarya , Burdur , Samsun , Bursa , Siirt , Çanakkale , Sinop , Çankırı , Sivas , Çorum , Tekirdağ , Denizli , Tokat , Diyarbakır , Trabzon , Edirne , Tunceli , Elazığ , Şanlıurfa , Erzincan , Uşak , Erzurum , Van , Eskişehir ,  Yozgat , Gaziantep , Zonguldak , Giresun , Aksaray , Gümüşhane , Bayburt , Hakkari , Karaman , Hatay , Kırıkkale , Isparta , Batman , İçel , Şırnak , İstanbul , Bartın , İzmir , Ardahan , Kars , Iğdır , Kastamonu , Yalova , Kayseri , Karabük , Kırklareli , Kilis , Kırşehir , Osmaniye , Düzce