skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

Ülkemizde hızla artan sanayileşme ve kentleşme çabaları beraberinde yoğun bir iş ve işçi gücünü doğurmuştur. 6331 Sayılı İş sağlığı kanunu çıkana kadar korunmasız ve gerekli tedbirler alınmadan, tedbir alınsa da baştan savma yapılan bu duruma devlet çıkardığı yasa ile nokta koydu. Aslında zaten varolan bir kanunu revize ederek işçi güvenliğine daha da değer verildiğini ve işçi hayatının önemsendiğini vurgulayan bu durum ile beraber işveren ve işçiler için de çeşitli zorunluluklar doğdu.

Çalışılan yerin risk etmenlerine göre risk analizi hazırlamak, risk analizinin sonucunda gerekli tedbirler, önlemler, yönlendirici ve koruyucu işaretler iş güvenliğinin temellerinden biri oldu. Bunun ardından işçilerin iş güvenliği eğitimi alması da bir zorunluluk haline getirilip, bu doğrultuda eğitimin sonunda eğitime katılanlara bir katılım belgesi düzenlenmektedir.

Dönüşüm İş Sağlığı ve Güvenliği şirketi olarak, iş sağlığı, iş güvenliği, çevre alanlarında birçok firmaya özveriyle danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Eğitim kurumlarımız ile de hem iş güvenliği eğitimi, hem de iş güvenliği uzmanlığı eğitimi vererek, eğitimlerimize katılanların başarıya ulaşmasında uzman ekibimiz ile yardımcı olmaktayız.

Back To Top