skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

Dönüşüm İş Güvenliği olarak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ ndan sertifikalı, alanında profesyonel A,B,C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarımız ile özel kurum ve kuruluşlara, kamu kurumlarına, şahıs şirketlerine danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Hem kamudan hem de özel sektörden binlerce referansımızın güvencesiyle, sizlere en iyi şekilde iş güvenliği, risk analizi, acil durum planlaması, iş güvenliği danışmanlığı, iş güvenliği uzmanı görevlendirme, patlamadan korunma dokümanı hazırlanması gibi hizmetlerimizi en iyi şekilde vermeye devam etmekteyiz.

İş güvenliği danışmanlık hizmetlerimizi, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip tecrübeli personellerimiz ile vermekte olup, işlerinizin yasal çerçeve içerisinde sürdürülebilmesi için gerekli çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Kaynak: http://www.donusumisg.com/tr/

Back To Top